Fulya Evden Eve Nakliyat

Fulya Evden Eve Nakliyat

Fulya evden eve nakliyat yük ve eşya taşıma kapalı kasa nakliye aracı kamyon kamyonet Üs nakliyat 249 TL den başlayan fiyata nakliye yapılır. Sadece nakliye kamyoneti için geçerli fiyat kampanyamızdan Şişli Fulya nakliyat işleri için yararlanabilirsiniz. Alanında uzman nakliyeci personel ile Fulya nakliye firmaları arasında en uygun fiyat en temiz nakliye hizmetini sağlamaktayız.

Fulya nakliye

Fulya nakliyat firması

Fulya evden eve nakliyat fiyatları

Fulya Nakliyeciler

Fulya Büyük Küçük Nakliye Kamyoneti

Fulya Evden Eve Nakliyat Kusursuz Taşımacılık Yapıyoruz !

Evden eve nakliye işi dikkat gerektiren bir hizmettir. Değerli mobilyalar antika eşyalar yada sizin için özel olan özel tasarım mobilyalar taşınmada sizi düşüncelere sokabilir. Sizleri bu düşüncelerden uzaklaştırmak için şu önlemleri alarak çalışıyoruz.

  • Sigortalı evden eve nakliye hizmeti veriyoruz. Eşyalara gelen zararlara karşı ödemenizi hemen alır aklınızda soru işareti kalmaz.
  • Eşyalar marangoz eşliğinde sökülür. Sökümüne gerek duyulmayan eşyalar sökülmez. Söküm işlemi taşıma esnasında zarar geleceği düşünülürse gerçekleşir.
  • Tüm mobilyalar hışır poşet hava kabarcıklı pat pat olarak bilinen malzeme ile kaplanır. Kaplama sonrası battaniye ile sarılır.
  • Ufak eşyalar kolilere doldurulur. Tüm bu hizmetleri firma çalışanlarımız gerçekleştirir.
  • Nakliye kamyonetleri  iç kısımları ahşap bölmeli korumalıdır. Eşya yoğunluğuna göre dizim yapılır.

Fulya Nakliyat Fiyatlarımız

Evden eve nakliyat fiyatları en çok aranan sorgulamalar arasında ucuz etin yahnisi olmaz.  Bu nedenle seçim yaparken fiyattan önce verilen hizmetin sorgulamasını yapın.

Eşyaların durumu fiyatta değişim gösterir. Örneğin maddi değeri 10000 TL olan bir koltuk ile standart bir koltuğun taşınması fiyatı farklıdır.

249 TL sadece nakliye kamyonet ücretidir.

Fiyatlar hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir. Ekspertiz ile fiyatlandırma yapıyoruz. Adresinize gelen personelimiz eşyalarınıza göre fiyat sunacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Ara
Lokasyon
DMCA.com Protection Status