İkitelli Evden Eve Nakliyat

İkitelli Evden Eve Nakliyat

İkitelli evden eve nakliyat yük ve eşya nakliyesi kapalı kasa kamyonet ve kamyon nakliye araçları ile 249 TL den başlayan fiyatlara Üs nakliyat firması tarafından yapılmaktadır.

İkitelli Nakliye Firması Üs Nakliyat 249 TL Kamyonet

İkitelli nakliyat işlerinde firmamızdan uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Yük taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış firmayız. Evden eve ofisten ofise tüm nakliye ambarlarına taşımacılık yapmaktadır. Her türlü yük ve eşya taşımacılığında Şehir içi ve Şehirler arası çalışan firma konumundayız. Sizlere en yakın nakliyeci olarak kaliteden ödün vermeden 7/24 nakliyat sağlıyoruz. Şehirler arası parça eşya taşıma her türlü ürün nakliyesi son model kapalı kasa nakliye araçları ile yapılmaktadır. Çalışmalarımız sigorta ve kasko güvencesi ile yapılmaktadır.

Başlıca Hizmetlerimizi Şu Şekilde sıralayabiliriz

  • İkitelli evden eve eşya nakliyat
  • İkitelli Nakliye
  • İkitelli Nakliyat Şirketi
  • İkitelli asansörlü vinçli nakliyat hizmeti
  • İkitelli ev taşıma firması

İkitelli Evden Eve Nakliyat Sigorta Asansör Toplamalı Şekilde

İkitelli bölgesinde genellikle iş yeri olsa da firmamız ev taşıma işini de uygun fiyatlara ve kaliteli şekilde yapmaktadır. Site içinde bulunan ev iş yeri ofis alanlarındaki mobilyalarınızı uygun fiyata özenle taşıyoruz.

Evden eve nakliye konusunda sağladığımız hizmetler nedeni ile tercih edilmekteyiz. Firma bünyemizde bulunan eşya taşıma elemanları ile tüm eşyalarınızı toparlayıp yüklemeden boşaltmaya yeni evde kurmaya kadar yapıyoruz. Siz sadece taşınılacak adresi gösteriyorsunuz. Firma çalışanlarımızın arasında marangoz ustası su tesisatçısı gibi gerekli tüm elemanlar bulunmaktadır. Ayrıca taşınma için gerekli ekipman ve donanımlara sahibiz.

Marangoz sayesinde evden eve nakliyatta en önemli faktör olan eşya sökümü uzmanlıkla yapılır. Marangozun söktüğü eşyalar sıfır muamelesi ile özel olarak sarılıyor ve taşınıyor.

Ayrıca su tesisatçısı mutfak ve banyoda bulunan eşyaların sökümünü gerçekleştiriyor. Giysi ve mutfak eşyaları küçük eşyalarınız özenle toplanıp kolilenerek taşınıyor.

İkitelli Nakliyat Fiyatları %25 İndirimli Ücret Kampanyası

Bölgede lider konumda olan nakliye firmaları arasında olan Üs nakliyat rakşipsiz fiyatları ile hizmet vermektedir. Şehirler arası eşya taşıma konusunda her bölgede aracı olması nedeni ile toplama yöntemi ile eşya taşır. Büyük küçük nakliye kamyonetleri ile uygun km fiyatları sağlar.

Aynı kamyonda 5 yada 10 farklı firmanın yükünü taşıyoruz. Buda fiyatta paylaşıma yol açıyor. Aslında bir kargo şirketi gibi parsiyel taşıma yapıyoruz. Bu sadece yük için geçerli ev eşyası taşıma işleri şehirler arasında en fazla 3 ev eşyası taşıyabiliyoruz. Ev eşyaları ayrı bölmelerde taşınıyor. Uzun tır içinde 3 ayrı kasada taşımacılık yapıldığından eşya karışması gibi bir durum söz konusu değildir.

Şehirler arası nakliye fiyatları en düşük 250 TL

1+1 5 KM mesafede evden eve nakliyat fiyatı: 699 tl

2+1 5 KM mesafede evden eve nakliye fiyatı : 899 TL

Fiyat konusunda firmamızı arayarak net fiyat almanız mümkün. Daha uygun fiyat için lütfen ulaşın.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Ara
Lokasyon
DMCA.com Protection Status