Harbiye Evden Eve Nakliyat

Harbiye Evden Eve Nakliyat

Harbiye evden eve nakliyat ucuz nakliye kaliteli taşımacılık firması Üs nakliyat 249 TL den başlayan fiyatlara evden eve taşıma gerçekleştirmektedir. Harbiye nakliyat işlerinde bizden destek alabilirsiniz.

Şişli Harbiye mahallesi nakliyeci kamyon kamyonet kapalı kasa büyük küçük kamyonet talepleriniz hemen karşılanır. Şehir içi şehirler arası ev taşıma yük ve eşya nakliyesi uygun fiyatlara yapılır.

Harbiye Nakliyat Üs Evden Eve Nakliyat Hızlı Çözümler

Harbiye şehirler arası evden eve nakliyat

Harbiye Nakliyat fiyatları

Harbiye evden eve nakliye firmaları

Şişli Harbiye Nakliyeciler 

Size en yakın konumda hizmet veren Üs nakliyat sadece 249 TL den başlayan fiyatlara 5 km ye kadar kamyonet gönderebilir her 1 km sonrası ek 50 tl ücret ödersiniz. Komple ev taşıma fiyatları 499 TL den başlamaktadır.

Ambalaj Yaparak Eşyaları Taşıyoruz

Taşınmadan önce eşyaların sökümü yapılır. Tüm eşyalar ayırt edilmeden özenle sarılır. Korunma amaçlı yapılan bu işlem kısa sürmektedir.

Tüm Eşyalar Sigorta Güvencesinde

Eşyalar taşınmadan önce dilerseniz nakliyat sigortası yapabilirsiniz. Taşınma sırasında zarar gelmesi durumunda zararınız karşılanır. Sigortasız taşıma işlemlerinde her hangi bir sorun durumunda sorumluluk kabul edilmez. Lütfen sigorta konusunda destek alınız.

Adreste Söküm Yerinde Kurulum

Sökülen tüm mobilyalar ve beyaz eşyalar taşınmanın gerçekleştiği yerde yeniden kurulur.

Parça Eşyaların Başka İle Gönderilmesi

Parça eşyalar her gün belirli illere çıkan Tır araçlarımızla transfer edilir. Sigortalı ve sigortasız nakliye yapılır. Adrese teslim imkanımız vardır.

Sertifikalı Nakliye Personeli

Taşıma gerçekleştiren personelden araç şoförlere tüm personel ve firmamız gerekli sertifikalara sahiptir.

Özel Tasarlanmış Nakliye Kamyonetleri

Taşınacak eşyaya göre kamyon kamyonet gönderimi yapılmaktadır. Örneğin bir tekstil firması ürünlerinin taşınması için askılı kasa gönderilirken ev eşyası taşımasında bölmeli yada iç kısmı ahşap kasalı kamyonetler gönderilmektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Ara
Lokasyon
DMCA.com Protection Status