Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Ortaköy evden eve nakliyat deneyimli nakliyeciler temiz eşya nakliyesi ev taşıma kapalı kasa nakliye aracı ile eşya taşıma elemanlı nakliyecilik hizmeti verilmektedir.

İstanbul ortaköy bölgesinde sizlere en yakın nakliyecilik firmalarından biriyiz. Üs nakliyat sadece nakliye aracı kamyon kamyonet 249 TL den başlayan fiyatlara nakliye yapmaktadır.

İstanbul Beşiktaş Ortaköy Nakliyeciler

İstanbul ortaköy evden eve nakliyat firması

İstanbul ortaköy nakliye firmaları

Ortaköy Evden Eve Nakliyat En Uygun Fiyat Garantili

Ev eşyalarının taşınmasında aslında fiyattan çok eşyayı taşıyan firmanın kalitesine bakmalısınız. Çok ucuza yapılan nakliye işleri her zaman pahalıya mal olmaktadır. Eşyaların taşınırken gösterilen özen çok önemlidir. Eşyalar taşınırken sarılmalı büyük mobilyalar marangoz tarafından sökülmeli ve taşınmalıdır. Bu işlemler yapılmaz ise örneğin bir yatak odası takımı taşınırken oldukça fazla çizilme ve sürtmeye maruz kalacaktır. Fakat bu mobilyalar sökülürse ve paketlenirse bu çizilme kırılma olanakları minimum seviyeye düşer.

Ortaköy Üs nakliyat olarak sizlere marangoz su tesisatçısı eşya taşıma personeli ve nakliye aracı ile hizmet veriyoruz. Ayrıca eşyaların taşınmadan önce hazırlığı tarafımızca sağlanmaktadır. Taşınma öncesi eşya sökme paketleme ve toplama tarafımızca yapılır. Tabi siz istediğiniz şekilde de hizmet vermekteyiz. Örneğin sadece nakliye kamyoneti isteyebilirsiniz.

Ortaköy Nakliyat Verilen Hizmetler

  • Ev Eşyası nakliyesi
  • Eşya paketleme
  • Eşya Sökme
  • Mobilya kurulumu
  • Ofis mobilyalarının sökülmesi taşınması ve nakliyesi
  • Anahtar teslim evden eve nakliyat
  • Sigortalı evden eve nakliye
  • Asansörlü evden eve taşımacılık
  • Şehir içi ve Şehirler arası evden eve nakliyat

Parça Eşya Nakliyesinde Üs Nakliyat Ortaköy’de Yakınınızda

Ortaköy civarında olan firmamız yakınlıktan dolayı evden eve nakliye ve diğer nakliyat konularında her zaman en uygun ve ucuz fiyatı sizlere sunacaktır. Ortaköy’den bir nakliyeci her zaman size daha ucuz taşıma fiyatı verecektir.

Bunun nedeni firma sizin için çok kısa bir süre harcayacak. Yakıt tasarrufu sağlanacak ve sizin tarafınıza fiyat olarak yansıyacaktır. 500 TL gibi bir fiyata 1+1 odalı bir evin eşyası anahtar teslim taşınabilecektir. Fakat bazı firmalar bu fiyatları abartmaktalar. 1+1 ev eşyasının nakliyesi için 1000 tl gibi fiyatlar sunabilmektedir. Fiyatlarımız dip fiyattır. Lütfen pazarlık teklif etmeyelim.

Parça eşyalarınız uygun fiyata taşınır. Memleketinize yada hayır kurumlarına göndermek istediğiniz eşyaların nakliyesini %20 indirimli fiyata yapıyoruz. Öğrenci ve memur taşınmalarında indirim uygulamamız vardır. Lütfen bizi arayarak fiyatlandırma talep ediniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Ara
Lokasyon
DMCA.com Protection Status