Davutpaşa Evden Eve Nakliyat

Davutpaşa Evden Eve Nakliyat

Davutpaşa evden eve nakliyat yük ve eşya taşımacılığı Üs nakliyat Davutpaşa ve tüm Esenler mahallelerinde 249 TL den başlayan fiyatlara kamyonet imkanı sunmaktadır. Evden eve nakliyede uzun yıllardır hizmet veren firmamız alanında uzman personel ve nakliyecilere sahiptir.

  • Hızlı şekilde nakliye
  • Kolay ödeme yöntemleri
  • Kurumsal Taşımacılık çözümleri
  • Sigorta Kapsamlı nakliye

Davutpaşa Nakliyat Evden Eve Nakliye Hizmeti

Davutpaşa evden eve nakliye fiyatlarında sağladığımız uygun fiyat avantajları ve disiplinli çalışma şeklimiz ile bu semtte uzun yıllardır hizmet sağlıyoruz.

Davutpaşa Nakliyat

Davutpaşa Evden Eve Taşımacılık

Davutpaşa Nakliyeciler

Davutpaşa Nakliye Firmaları

Artık yeni tip çalışma şekli ile evden eve eşya nakliyesi oldukça kolay hale geldi. Firmamız sadece ev eşyası taşımıyor. Şehirler arası parça eşya nakliyesinde yapılmaktadır. Yük taşıma ve diğer nakliyat işlerinde kapalı kasa korumalı büyük ve küçük nakliye araçları firmamızda mevcuttur.

Davutpaşa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve taşıma fiyatları oldukça değişim göstermektedir. 249 Tl den başlayan fiyatlara hizmet sunuyoruz. Bu fiyat sadece kamyonet ücretidir. Elemanlı ev eşyası yada yük taşımak için fiyatlarımız yük durumuna göre değişim göstermektedir. Bu nedenle taşınacak şeyin ne olduğu ne kadar büyüklükte ve fazlalıkta olduğu belirlenmelidir.

Standart 2+1 odalı ev taşıma fiyatı 799 TL den başlamaktadır. Giriş kat taşınmalar bu fiyata yapılabilir. Yüksek katlara taşınmada asansör durumu fiyatı önemli ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle asansör var ise fiyat düşer. Eleman takviyesi gerekirse fiyat yükselir.

Sigortalı Nakliyat İle Güvenli Davutpaşa Evden Eve Taşımacılık

Ev eşyalarının taşınmasında sigortanın önemi büyüktür. Sigortasız taşınmalarda fiyat düşük fakat taşınma esnasında eşyalara zarar gelme durumunda zararınız karşılanmaz. Bir tv kırılması durumunda zararınız büyük olacaktır. 300 TL gibi küçük bir ek ücretle sigorta yaptırarak evden eve nakliyeyi sonlandırabilirsiniz.

Firmamız asansörlü evden eve nakliyat sigortalı taşımacılık hizmetleri ile tüm güvenlik önlemlerini alarak çalışmaktadır.

  • Nakliyede Marangoz ile eşya sökümü
  • Su tesisatçısı ile beyaz eşyaların sökümü ve kurulması
  • Tüm taşınacak eşyalar sarılarak ambalaj malzemesi ve battaniye ile sarılır
  • Alanında uzman personel eşyaları taşır
  • Çalışanlarımız ve araçlarımız gerekli sertifikalara sahiptir.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Ara
Lokasyon
DMCA.com Protection Status