Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy evden eve nakliyat yük ve eşya nakliyesi 249 TL den başlayan fiyatlara kamyonet Üs nakliyat Ataköy 1. 2. 5. 6. 3.4. 11. 7.8.9.10. etaplar yük ve eşya taşımacılığı size en yakın nakliyeci firmadır.

Alanında uzman nakliyatçı personel ile eşyaları kendimiz toparlıyor ve taşıyoruz. Anahtar teslim taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Ev iş yeri ofis büro eşyaları uygun fiyatlara kusursuz şekilde sigortalı olrak taşınır.

Ataköy Nakliyat Evden Eve Nakliye Çözümleri !

Ataköy nakliye firması

Ataköy nakliyat şirketleri

İstanbul Ataköy Nakliyat

Ataköy kamyonet nakliye

Ataköy nakliye aracı

Bakırköy ataköy mahallesi içinde nakliye kamyoneti evden eve taşımacılık konusunda sizlere sağladığımız bazı hizmetleri aşağıda sıraladık. Bizi tercih ederek %20 uygun fiyat indirimi ve kaliteli bir taşınma hizmeti almış olacaksınız.

Ataköy semtinde genel olarak eşya tipi lüks versiyonlarıdır. Pahalı ve eşi fazla bulunmayan mobilyalar genel olarak bu semtte karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca antika eşyaların nakliyesi gibi konularda firmamız sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun nedenleri arasında işimize verdiğimiz önem sigorta ve kasko güvencesi olmuştur.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Lüks Eşya Taşımacılığı

Atakoy evden eve nakliyat için aradığınız en iyi nakliye firmalarından biriyiz. Eşyalarınıza verdiğiniz değeri bizde kendi eşyalarımızı taşıyor gibi veriyoruz. Memnun kalmadığınız bir taşınma olmasını istemeyiz. Bunun nedeni müşteri devamlılığıdır. Bir dada ki sefere de firmamızı tercih etmenizi düşündüğümüzden işimizi büyük bir zevkle yapmaya çalışırız.

  • Kapalı Kasa Özel bölmeli nakliye kamyonetleri
  • Eşya sökme ve takma için gerekli donanımlar
  • Eşya taşıma elemanları sertifikalı
  • Marangozlu evden eve nakliye
  • Sigorta güvenceli taşımacılık (Eşyalara zarar gelirse ödemenizi alırsınız)
  • Toplama kolileme giysilerden mutfak eşyasına hepsi tarafımızca toparlanır.
  • Su tesisat ustası ayrıca elektrik tesisatçısı
  • Şehir içinde yada şehirler arasında eşyaları dilediğiniz yere götürme imkanı

Ataköy Asansörlü Nakliyat 

Asansörlü nakliye hizmetimiz bulunmaktadır. Yüksek katlara uygun fiyata eşyalar taşınır. Dar merdivenli binalarda değerli eşyalarınıza zarar gelmesini istemiyorsanız bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Nakliye asansörü taşıma hizmeti ile ayrı ayrı fiyatlandırılır. Taşınma taleplerinizde asansör istediğinizi lütfen belirtiniz.

Ataköy Nakliyat Fiyatları ?

Bakırköy ataköy nakliye fiyatlarımız %20 indirimlidir. 1+1 evden eve taşıma fiyatı standart taşıma 699 TL + Kdv anahtar teslim toplama hizmet verilmektedir.

2+1 evden eve nakliyat fiyatı anahtar teslim standart taşınma 1000 TL + Kdv dir.

Lüks eşya taşıma fiyatları için bize ulaşmanız gerekmektedir. Lüks eşyalar ve antikalar ekspertiz yapılmadan fiyat verilememektedir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Ara
Lokasyon
DMCA.com Protection Status