Şenlikköy Evden Eve Nakliyat

Şenlikköy Evden Eve Nakliyat

Şenlikköy evden eve nakliyat yük ve eşya taşıma kamyoneti temiz nakliye Üs nakliyat Bakırköy nakliye firması size en yakın nakliye hizmetini sunuyor. Ev eşyası Ofis büro malzemesi tekstil ürünleri taşıma fabrika ve koli taşımacılığı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Şenlikköy Nakliyat Firması Evden Eve Taşıma Yapıyor !

Şenlikköy ev nakliyesi için en iyi taşıma kolileme hizmetini Üs nakliyat firmasından alacağınıza emin olabilirsiniz. Deneyimli taşıma elemanlarımız son model araçlarımız ve teknolojik taşımacılık ekipmanlarımız ile özenle taşıyoruz. Eşyalarınıza kesinlikle zarar gelmeyecek sözünü veriyoruz.

Şenlikköy Ofis Nakliyesi konusunda hizmet alabileceğiniz nakliye firması özel taşıma teknikleri ile çok kısa sürede taşınmanızı sağlar sizlere zamandan kazandırır.

Özel Koli Taşımacılığı hizmeti de Üs nakliyat firmasından talep edebilirsiniz. Askılı tekstil kasalı kamyonet araçlarımız mevcuttur. Koli temini firmamız tarafından yapılabilir.

Şenlikköy Nakliyeci 249 TL den başlayan fiyatlara kapalı kasa kamyonet gönderilmektedir. Dilediğiniz adrese taşıma yapılır. Bu fiyat 5 km menzil kapsamındadır.

Şenlikköy Asansörlü Nakliyat ile kısa sürede yüksek katlara zorla taşınan eşyalar kolay şekilde taşınmaktadır. Dar merdivenli eski binalarda asansörlü evden eve nakliye hizmetini tercih etmenizi öneririz.

Şenlikköy Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşının !

Şenlikköy evden eve nakliye şirketi olan Üs nakliyat kısa sürede kaliteli ve temiz eşya taşıma hizmeti sunuyor. Sizin için tüm tedbirleri aldık. Mutlu olacağınıza %100 eminiz.

Bir nakliyat firması arıyorsunuz. Firmayı buldunuz yapmanız gerekenler çok basit uygun fiyat firmanın verdiği hizmetler kesinlikle göz önünde bulundurulmalı. Evden eve nakliyat süreci şu şekilde gerçekleşmektedir.

Fiyatta Anlaşma Süreci

Üs nakliyat adresinize bir eksper gönderir. Gelen eksper evinizde bulunan eşyaları gözlemler. Nasıl bir araç gerektiğini kaç personelin bu eşyayı zarar vermeden taşıyacağı gibi konuları ön hazırlıkla hazırlar.

Taşınma Günü Neler Yapacaksınız ?

Taşınma için programı hazırlayan eksper size gün ve saati verdi. Sizde o saate kadar özel eşyalarınızı toplayacaksınız. Değerli eşyalar para altın v.b kesinlikle eşyaların içinde bırakmayınız. Sorumluluk kabul edilmez.Anlaşmanız anahtar teslim nakliyat hizmeti ise tek bunları yapmanız yeterli olacaktır.

Personelin Taşınmaya Hazırlığı

Firma tarafından gönderilen koli paketleme elemanları eşyalarınızı evden eve taşıma için hazırlayacak. Tüm eşyalar sarılacak. Marangoz sökülmesi gereken tüm mobilyaları sökecek.Tesisat ustası beyaz eşyaları sökecek.Taşıma elemanları eşyaları nakliye kamyonetine yükleyecek. Tüm eşyalar özel olarak istiflenecek.

Evden Eve Taşınmanın Bitmesi

Yeni eve taşınan eşyalar indirilecek. Marangoz sökülen eşyaları tekrar kuracak. Siz eşyaları kontrol ederek ödemenizi yapacaksınız.

Ne Kadar Ücret Ödeyeceğim ?

Anahtar teslim evden eve nakliyat fiyatları 499 TL den başlamaktadır. Net fiyat için eksper tarafından fiyatlandırma yapılmalıdır. Bu süreci hızlandırmak için sol kısımda bulunan whatsapp butonundan eşyaların fotoğraflarını ve taşınma alanını anlatan öykünüzü paylaşabilirsiniz. 5 dk içinde fiyat teklifimiz size sunulur.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Şimdi Ara
Lokasyon
DMCA.com Protection Status