Seyrantepe Evden Eve Nakliyat

Seyrantepe Evden Eve Nakliyat

Seyrantepe evden eve nakliyat yük ve eşya taşımacılığı alanında uzman nakliyeciler ile ucuz nakliyat imkanı sunan Üs nakliyat 249 TL den başlayan fiyatlara kamyonet gönderiyor.

Seyrantepe en yakın nakliyeci size hızlı şekilde ulaşır ve taşınması gereken yük ve eşyalarınızı istediğiniz adrese ulaştırır.

Seyrantepe Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Firması !

Uzun yıllardır Kağıthane seyrantepe mahallesinde hizmet veren Üs nakliyat firması sizlere kusursuz hizmetler sağlamak için çalışmaktadır. Şu tip aramalarınıza hızlı cevap verilmektedir.

Seyrantepe nakliyeci

Seyrantepe evden eve nakliye

Seyrantepe şehirler arası evden eve taşımacılık

seyrantepe nakliyat firması

SEYRANTEPE EVDEN EVE TAŞIMACILIK KONUSUNDA NELER YAPARIZ..

Evden eve Nakliyat için Firmamızla Anlaşma Kısmı

Firmamızın İnternet ortamında yada sahada görmüş olabilirsiniz. Fiyatlandırma ve anlaşma kısmında ilk olarak ne taşınacağı adres bilgileri taşınacak eşya miktarı ön ekspertiz yapılrak tespit edilir. Fiyat için danışmanlarımız size ulaşır. Fiyat pazarlığı yapıldıktan sonra firmamız sizlere uygun gün ve saatte adresinize gelir. Çalışmalar başlar.

İlk Olarak Eşyaların Taşınmaya Hazırlanması Planlanır.

Planlama eşyaların merdivenden yada asansör yardımı ile nasıl indirileceği hesaplanır. Kırılabilir eşyalar ilk olarak ayrı bir kısımda paketlenir. Özel ambalaj malzemeleri ile kaplanır. Elektronik eşyalar bir kısımda toplanır. Mutfak eşyaları kolilere doldurulur. Giysiler kolilere doldurulur. Su tesisatçısı sökülmesi gereken her şeyi söker. Marangoz ustası sökülmesi gerekli olan mobilyaların sökümünü yapar. Ambalaj ve paketleme yapılır. Tüm eşyalar taşınmaya hazır hale geldikten sonra taşıma elemanları ilk olarak büyük eşyaları kamyonete yükler. Yükleme burada bitirilir.

 • Seyrantepe Asansörlü Nakliyat
 • Seyrantepe nakliyeciler
 • Seyrantepe Küçük nakliye kamyoneti
 • Seyrantepe Nakliyatçı
 • Seyrantepe Ev Taşıma

Nakliye Sonrası Yeni Taşınan Yerde Eşyalar Ne Olacak ?

Sökülmüş eşyaların tamamı personel tarafından yeniden kurulur. Tüm eşyalar alındığı gibi hazırlanır ve anahtar teslim iş bitirilir.

Evden Eve Nakliyatta Sizlere Sağladığımız Ayrıcalıklar ?

 1. Nakliyat Sigortası
 2. Şehirler arasında nakliye imkanı
 3. Taşıma sonrası Kaba temizlik yapılır.
 4. Uygun fiyat avantajı 249 TL den başlayan kamyonet fiyatı 599 TL den başlayan 1+1 evden eve nakliye fiyatı

 

 

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. İlker Tozcu dedi ki:

  Seyrantepe nef 39 sitesine asansörlü evden eve nakliyat hizmeti için girebilme şansınız var mı site yönetimi gerekli belgelere sahip olmaları durumumda taşıma yapabilirler dedi fiyat ve taşınma için sğlayacağınız hizmetleri tarafıma mail olarak yollarsanız sevinirim iyi çalışmalar

 2. nakliyeciler dedi ki:

  Asansörlü nakliye için belgelerimiz mevcut iş güvenliği sorunumuz yok efendim. Fakat nakliye asansörünün kurulumu için site içinde kurulum yapılabilecek bir alan uygunluğu yoksa taşıma yapamayız. Bu nedenle ücretsiz keşif yaparak eşyalarınızı sigortalı şekilde taşıyabiliriz. gerekli dokümanlar mail adresinize gönderildi.

Şimdi Ara
Lokasyon
DMCA.com Protection Status